Ice Wax 2.0 is een geavanceerd wax smeermiddel.Deze biologisch afbreekbare wax verwijdert het vuil op de ketting tijdens het smeren en laat een droge laag na die het vuil tegengaat.
Pedro's Go! is een smeermiddel met lage viscositeit om een goede smering te bieden in droge omstandigheden.
Pedro's Syn Lube is een krachtige biologisch afbreekbare olie die best van toepassing is in natte omstandigheden.
Pedro's ChainJ werd ontworpen om om als biologisch afbreekbare smeerolie een goede smering en levensduur te behouden op de ketting in natte omstandigheden.
Wij gebruiken cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om het bezoek en winkelen bij ons voor jou nog makkelijker en persoonlijker te maken. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag binnen en mogelijk ook buiten onze website volgen.